Кінетичний пісок власноруч

Бавитися з піском — чи не найулюбленіше заняття дітлахів. Однак далеко не завжди вдається організувати дозвілля дітей так, щоб вони мали змогу гратися в пісочниці. Чудовою альтернативою в такому разі є кінетичний пісок — надзвичайно приємний на дотик та доволі незвичайний за своїми фізичними якостями.

image001

Річ у тім, що кінетичний пісок має унікальні фізичні властивості. Якщо його ледь прим’яти, він стає твердим та щільним, а фігурки, виліплені з такого піску, чудово зберігають форму. Цікаво, що кінетичний пісок не засихає, а також не липне до рук. На перший погляд, це звичайний пісок, однак насправді це не так.

image002

Звісно, кінетичний пісок можна купити у магазині. Однак коштує він недешево, та упевненості в якості його інгредієнтів, їх безпечності для дитини немає. До того ж кінетичний пісок дуже легко приготувати самостійно, використовуючи безпечні складники.

Отож, для приготування кінетичного піску потрібно:

  • 4 склянки дрібно просіяного піску (згодиться пісок для акваріумів, він чистий і світлий);
  • 2 склянки кукурудзяного крохмалю;
  • 1 склянка води.

image003

Усі ці компоненти потрібно перемішати в чистій ємкості. Пісок готовий! За бажанням можна додати кілька крапель барвника. Різнокольоровий пісок дітям особливо до вподоби.

 

Підготовка до школи

1503-11Заповіді для мами і тата   майбутнього  першокласника

1. Починайте  „забувати”  про  те,  що  ваша  дитина  маленька.  Давайте  її посильну  роботу  вдома,  визначте  коло  її  обов’язків.  Зробіть  це  ніжно, з довірою: „Який  ти  в  нас  уже  великий, ми  навіть  можемо  довірити  тобі  помити  посуд”. Не  робіть  з  дитини  лише  споживача,  нехай  вона  буде  рівноправним  членом  сім’ї  зі  своїми  правами  і  обов’язками.

Читати далі ...

Арт - терапевтична дитячо - батьківська група

1503-01

За нинішніх умов питання взаємодії дошкільного навчального закладу і родин вихованців стає дедалі актуальнішим. Важливо не лише здійснювати психолого-педагогічну просвіту батьків, виробляти разом з ними єдину стратегію впливів на дитину, а й залучати їх до життя дитсадка та суспільства загалом. Активна позиція батьків, продуктивна співпраця дорослих – необхідний для дошкільника зразок соціальної поведінки, своєрідний “ заспокійливий засіб ” , гарант певної безпеки у складних суспільних обставинах, а також запорука гармонійного розвитку дитини.  

 Читати далі ...

HAT