МАЛЮВАННЯ В ПАКЕТІ — ЩЕ ОДИН СПОСІБ РОЗВИВАТИ МОТОРИКУ І ФАНТАЗІЮ

image001

Цей цікавий спосіб малювання має свій плюс в тому, що після малювання вам не доведеться відмивати малюка і ще півквартири від фарб. Крім того, це чудовий спосіб зайняти дитину в гостях або в кафе. А ще сподобається діткам як незвичайний спосіб, а незвичайне і нове —  завжди цікаво. Також, це чудовий спосіб пофантазувати!

Приготуйте:

  • пакет з зіп-застібкою;
  • скотч;
  • пальчикові фарби (вони мають чудову для такої справи консистенцію).

Отже, візьміть пакет і покладіть в нього по чайній ложці фарб різних кольорів. Краще не змішувати в одному пакеті більше двох кольорів, інакше в результаті вийде чорно-сіра маса. Хоча в цьому теж є щось привабливе. Щільно закрийте замок на пакеті. Тепер за допомогою скотча приклейте пакет з фарбою на віконне скло, можна також приклеїти на двері або на стіл. Дитина отримає величезне задоволення від натискання на пакет пальчиками і спроб змішати фарби. Щоб малювання цим способом стало ще цікавіше, можна додати в пакет з фарбою кілька крапель олії, ще можна всипати трохи блискіток. Олія буде перешкоджати змішанню кольорів, фарби будуть ніби розбігатися один від одного. А блискітки просто зроблять малювання цікавіше. Можна водити по пакету з фарбами не тільки пальцем, але і ватною паличкою, лінійкою, чим завгодно, головне, щоб це не було щось гостре і не порвало пакет.

image002

image003

 

Підготовка до школи

1503-11Заповіді для мами і тата   майбутнього  першокласника

1. Починайте  „забувати”  про  те,  що  ваша  дитина  маленька.  Давайте  її посильну  роботу  вдома,  визначте  коло  її  обов’язків.  Зробіть  це  ніжно, з довірою: „Який  ти  в  нас  уже  великий, ми  навіть  можемо  довірити  тобі  помити  посуд”. Не  робіть  з  дитини  лише  споживача,  нехай  вона  буде  рівноправним  членом  сім’ї  зі  своїми  правами  і  обов’язками.

Читати далі ...

Арт - терапевтична дитячо - батьківська група

1503-01

За нинішніх умов питання взаємодії дошкільного навчального закладу і родин вихованців стає дедалі актуальнішим. Важливо не лише здійснювати психолого-педагогічну просвіту батьків, виробляти разом з ними єдину стратегію впливів на дитину, а й залучати їх до життя дитсадка та суспільства загалом. Активна позиція батьків, продуктивна співпраця дорослих – необхідний для дошкільника зразок соціальної поведінки, своєрідний “ заспокійливий засіб ” , гарант певної безпеки у складних суспільних обставинах, а також запорука гармонійного розвитку дитини.  

 Читати далі ...

HAT