"Найкорисніший сніданок для дитини"

 

DSCF1747

Ідеальний сніданок для дітей повинен складатися з таких продуктів:

– молока, сиру, йогурту, кефіру, тому що вони багаті білком;

– цільнозернового хлібу та каш, тому що вони містять необхідну кількість вуглеводів;

– свіжих фруктів і овочів, тому що вони багаті вітамінами й клітковиною.

Не годуйте на сніданок дитину солодощами або гострими й солоними стравами, адже це може зашкодити шлунку дитини.

І пам‘ятайте, відсутність сніданку для дитини може стати причиною серйозних порушень обміну речовин, що призводить до зайвої ваги й ожиріння.

Найкорисніший сніданок для дитини – це вівсяна каша. У вівсяній крупі міститься 12% білка, 65% вуглеводів, вітаміни й мінеральні речовини.

Але не всі дітки про це знають, напевно тому й не хочуть її їсти.

Як же вмовити малюка з'їсти хоча б ложечку корисної каші?

         Спробуйте зварити не надто рідку вівсянку й сформуйте із неї невеликі грудочки – це будуть тулуби їжачків. Потім з ізюму й горіхів зробіть оченята й носик. До речі, рис, як і гречка, манка, теж цілком підходить для дитячого сніданку. Тож приготуйте іншу кашу, якщо вже зовсім жодних шансів нагодувати дитину вівсянкою.

       Британські дієтологи одним із найкорисніших сніданків вважають яєчню. Вживання яєць на сніданок допоможе вашій дитині упродовж тривалого часу зберігати інтелектуальну й фізичну активність, адже вони багаті протеїнами, вітамінами D і B12, амінокислотами й навіть антиоксидантами. Яєчня у вигляді симпатичного ведмежати не залишить байдужим вашу дитину. Запропонуйте  на сніданок дитині оригінальних яєчних мишенят. Начинку можна зробити й м'ясну, і рибну, і просто перетерти жовток зі сметаною, рослинною олією й сіллю.

          Ще один ну дуже корисний сніданок для дитини – сир. Запропонуйте   його дитині з медом і фруктами.  Якщо маляті не смакує солодкий сир, зробіть сир із кропом і петрушкою. Прикрасьте його шматочками огірка й редиски. Але пам‘ятайте, сир – досить важка їжа, адже в ньому дуже багато білка. Тому не пропонуйте дитині більш 150 грамів. З іншого боку, сир потрібно їсти на сніданок для профілактики й підтримки нормальної роботи печінки. І, як відомо, сир – це незамінне джерело кальцію.

        Багатьом діткам просто необхідно з'їсти на сніданок щось м'ясне. Звісно, бутерброд з ковбасою – не найкращий сніданок для дитини. Але бутерброд із цільнозернового хлібу, з відвареним м'ясом, зеленню й овочами – дуже навіть непоганий варіант сніданку для дитини. Особливо якщо це не просто бутерброд, а справжній тропічний метелик.

       Твердий сир – теж хороший продукт для дитячого сніданку. А ще з нього дуже просто робити різні веселі речі. Наприклад, виріжте букви з імені дитини – і смачно, і букви перед школою повторите з малям. Або "створіть" такого от чарівного сирного зайця для бутерброда.

     Час, витрачений на приготування красивого сніданку, з лишком окупиться здоров'ям вашої дитини.

 

image00451 image00221

 

 

HAT