Прозорість та інформаційність закладу

Структура та органи управління закладу освіти

Прийом дітей до спеціального дошкільного закладу здійснюється керівником на підставі висновку психолого-медико-педагогічної консультації, путівки управління освіти Чернівецької міської ради, медичної картки про стан здоров'я дитини, довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження дитини, заяви батьків.

В установі функціонують 4 вікові групи, які комплектуються дітьми з різними мовленнєвими вадами.

Основна увага приділяється корекційно-реабілітаційній роботі, яка має на меті допомогти дошкільникам, чий мовний розвиток недостатній або проходить із затримкою.

Режим роботи СДНЗ №37: З 8.00 до 18.30, мобільна група з 7.30 до 19.30, група короткотривалового перебування: 9.00 - 13.00

В установі встановлено триразове безкоштовне харчування дітей

Установа працює за п'ятиденним робочим тижнем. Вихідні: субота, неділя. святкові.

Територія закладу становить 1377 кв. м. Загальна площа закладу 320 м. кв.,  площа приміщень, яка використовується для дітей -   179 м.кв.  На території розташовано   3 ігрових  та спортивний майданчики, відповідне обладнання,  павільйон, альтанка, вимощені сучасні  тротуарні доріжки ( за бюджетні кошти),   фонтан.

Територія установи розподілена на 3 ігрових та 1 спортивний майданчики. Для кожної вікової групи виділені ігрові майданчики, які розділені живою огорожею. Є павільйон, альтанка, спортивний майданчик, в літній період діє фонтан. Територія в теплі дні зволожується 2 рази на день.

Виходячи з умов СДНЗ, в установі передбачені та діють музичний зал, логопедичний кабінет, кабінет практичного психолога, кабінет старшої медичної сестри, суміщений методичний кабінет. Музичний зал суміщений з фізкультурним.

• Мова навчання в СДНЗ № 37 для дітей з вадами мови - українська
  • Наявність вакантних посад: станом на 01.09.2022 року в СДНЗ № 37 ваканцій педагогічних працівників та технічного персоналу немає.
  • Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплата: Заклад не надає додаткових освітніх платних послуг, але на базі СДНЗ № 37 працює гурток "Ритміка"