Організаційна діяльність

22.02. 2021 року в СДНЗ № 37 відбулася педагогічна рада № 3 на тему:«Про пріоритетні напрями фізичного виховання в умовах сьогодення»

1.Методичний марафон «Модель фізкультурно-оздоровчої роботи в ЗДО»

вихователь-методист Шупарська Н.О., всі педагоги

2. «Сучасні технології з фізичного виховання в умовах закладу дошкільної освіти» (презентація досвіду роботи) - інструктор з фізкультури Дорогова Е.Г.

3. «Нейрокорекція в логопедії. Практичні поради» учитель-логопед

Статнік В.П.

4. Довідка по тематичній перевірці «Стан організації роботи з фізичного виховання в усіх вікових групах» – вихователь-методист Шупарська Н.О.

Рішення педради № 3

1. Відповідно до програми «Дитина» забезпечити різноманітну спонтанну діяльність дітей з урахуванням індивідуальних особливостей їхнього здоров'я, інтересів та потенційних можливостей.

2.Систематично планувати, організовувати та проводити рухливі ігри

(з ускладненнями), народні ігри з урахуванням рухового та життєвого досвіду дітей.

Термін: постійно

Відповідальні: вихователі всіх вікових груп

3.Виготовити дидактичні ігри та посібники оздоровчого спрямування.

Термін: до 01.09.2021р.

Відповідальні: всі педагоги

4.Поповнити та оновити фізкультурні куточки в групах нетрадиційним фізкультурним обладнанням.

Термін: до 01.03.2021р.

Відповідальні: всі педагоги

5.Запровадити у практичну діяльність педагогів ( освітньо – виховний процес) завдання з нейрокорекції на основі знайомих методик.

Термін: упродовж року

Відповідальні: всі педагоги

6.Схвалити досвід роботи інструктора з фізкультури «Сучасні технології з фізичного виховання в умовах закладу дошкільної освіти: реалії та перспективи» та рекомендувати педагогам впровадження елементів досвіду в освітньо – виховний процес з фізичного виховання своєї вікової групи.

Відповідальний: вихователь- методист

Шупарська Н.О.

7.Систематично надавати батькам рекомендації щодо формування особистості дитини через розвиток рухових навичок, загальної моторики, функції моторного планування та взаємозв’язку фізичного та мовленнєвого розвитку. (Телеграм канал «МовоЗнайко»)